
Шейний бандаж AOLIKES 1081 підтримка і розтягнення шийного відділу Комір Шанца для фіксації L
193 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 14044-90472
+380 (93) 301-68-98
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Aolikes |
| Анатомічна форма | Так |
| Вікова група | Для дорослих |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Матеріал | Поліестер |
| Отвір для трахеостоми | Ні |
| Застосування | Шийний відділ |
| Розмір | L |
| Стан | Новий |
| Ступінь жорсткості | М'який |
| Ступінь фіксації | Еластична |
| Країна виробник | Китай |
| Товщина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 193 ₴







