
Термошапка електрична V-10 сухушуар для масок фарбування ламінування салонних процедур з догляду та лікування волосся Black
620 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 14415-92999
+380 (93) 301-68-98
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| Вид перукарського обладнання | Сушуар |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Потужність | 45 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Особливості | Терморегулятор |
| Країна виробник | Китай |
| Функції перукарського обладнання | Доглядаючі процедури |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 260 мм |
| Ширина | 225 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| 3 режими роботи | 35, 45, 60 хвилин |
| Застосування | для масок, фарбування, ламінування, салонних процедур для догляду |
| Температура | 10 ступенів нагрівання |
| Тип вилки | Європейська |
Інформація для замовлення
- Ціна: 620 ₴









