
Косметична настільна лампа-лупа LED M015 на підставці USB Black
1 451 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 14027-90427
+380 (93) 301-68-98
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Джерело живлення | Від мережі |
| Конструкція | Складана |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Багатобарвне підсвічування | Так |
| Потужність лампи | 12 Вт |
| Напруга живлення | 36 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Країна виробник | Китай |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Тип кріплення | Струбцина (притиск) |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Управління | Сенсорне |
| Форма світильника | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Чорний |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Колірна температура | 6500K |
| Тип | Настільна лампа |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Довжина мережевого шнура | 1.7 м |
| Ширина | 170 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 451 ₴







