
Настільна LED-лампа M006-1 з прищіпкою переносна світлодіодна гнучка USB Black
490 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 14022-90421
+380 (93) 301-68-98
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Довжина шнура | 1.4 м |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Конструкція | На гнучкій ніжці |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Напруга мережі | 36 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип вимикача | Кнопка на шнурі |
| Тип кріплення | Прищіпка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Управління | Кнопки |
| Колір | Чорний |
| Колір арматури (підстави) | Чорний |
| Колір плафона | Чорний |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 490 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Харчування | USB кабель |
Інформація для замовлення
- Ціна: 490 ₴









