Туалет для кішок Taotaopets
Лоток для кішок Taotaopets — зручна та функціональна модель, яка сподобається вам і вашому улюбленцю.
Головні переваги
прямокутна форма для стабільності;
бортики, що запобігають перевертанню й утримують наповнювач у лотку;
універсальний розмір, підходить для кішок різного віку та розміру;
лопатка в комплекті для легкого прибирання.
Лоток має компактний дизайн, що дає змогу розмістити його в будь-якому приміщенні, легкий у догляді. Лоток виготовлений зі щільного пластику, стійкого до механічних пошкоджень.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Taotaopets |
| Вид | Туалет-лоток |
| Вид тварин | Кішки, Собаки |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 395 мм |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Відкритий |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 255 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | 1 |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості моделі | Лопатка в комплекті. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 302 ₴




