
Кігтеточка ігровий центр Taotaopets Y0044-А лежак з іграшками для кота 40*40*115 см
2 628 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 14016-90408
+380 (93) 301-68-98
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Taotaopets |
| Висота | 400 мм |
| Довжина | 1180 мм |
| Особливості | Місце для відпочинку |
| Розмір породи тварин | Великі, Дрібні, Середні |
| Розміщення | Підлогове |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Когтеточка-ігровий комплекс |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | 1 |
| Матеріал | Текстиль, дерево, бавовна |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 628 ₴






