
Щітка Choxila 11853 Brush Cleaner для чищення груп кавомашини кругла 51 мм
408 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 13669-86879
+380 (93) 301-68-98
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Choxila |
| Висота | 4 см |
| Довжина | 25 см |
| Матеріал | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Щітка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 6 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал кільця | Неіржавка сталь |
| Матеріал щетини | Нейлон |
| Застосування | Підходить для стандартних груп 51 мм, які використовуються в більшості кавомашин |
Інформація для замовлення
- Ціна: 408 ₴







