
Презервативи ультратонкі OLO 0.01 Ice and Fire з гіалуроновою кислотою термоефектом пролонгувальним ефектом 3 шт.
133 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 14128-90883
+380 (93) 301-68-98
МенеджерЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OLO |
| Смак | Ваніль |
| Довжина | 160 мм |
| Кількість в упаковці | 3 шт. |
| Матеріал | Латекс |
| Особливості | Ароматизовані |
| Стать | Чоловіча |
| Розмір | M (51-54 мм) |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Світіння в темряві | Ні |
| Змазка | Звичайна |
| Країна виробник | Китай |
| Текстура | Гладкі |
| Тип | Ультратонкі |
| Товщина | 0.01 мм |
| Колір | Прозорий |
| Ширина | 52 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 133 ₴



