
Палиця квадропод на 4 ніжках YK-61 4 Legs з регульованою висотою 4х опорна з малою базою
449 ₴
- Немає в наявності
- Код: 12463-74624
+380 (93) 301-68-98
МенеджерЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Палиця квадропод Lesko YK-61
Особливості:
Палиця квадропод — надійний і зручний інструмент. Виготовлений із якісного алюмінію з пластиковою анатомічною ручкою, ця тростина поєднує в собі легкість, міцність і комфорт у використанні.
Завдяки можливості регулювання висоти, тростина відповідає потребам користувачів різного зросту та забезпечує оптимальний комфорт під час ходьби.
Крім того, складаний шафт дає змогу зручно зберігати очерет, але також і брати із собою в подорожі або подорожі.
Завдяки формі опори, тростина забезпечує надійну та стабільну кріплення до поверхні, що робить її ідеальним вибором для людей з обмеженою рухливістю або під час відновлення після травм.
Головна функція тростини — це надання підтримки та стабільності людині під час ходьби.
Отже, складана тростина YK-61 є незамінним інструментом для підтримки та безпеки людини під час ходьби, надаючи їй почуття впевненості та незалежності.
Особливості:
Палиця квадропод — надійний і зручний інструмент. Виготовлений із якісного алюмінію з пластиковою анатомічною ручкою, ця тростина поєднує в собі легкість, міцність і комфорт у використанні.
Завдяки можливості регулювання висоти, тростина відповідає потребам користувачів різного зросту та забезпечує оптимальний комфорт під час ходьби.
Крім того, складаний шафт дає змогу зручно зберігати очерет, але також і брати із собою в подорожі або подорожі.
Завдяки формі опори, тростина забезпечує надійну та стабільну кріплення до поверхні, що робить її ідеальним вибором для людей з обмеженою рухливістю або під час відновлення після травм.
Головна функція тростини — це надання підтримки та стабільності людині під час ходьби.
Отже, складана тростина YK-61 є незамінним інструментом для підтримки та безпеки людини під час ходьби, надаючи їй почуття впевненості та незалежності.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальне навантаження | 90 кг |
| Матеріал виготовлення рукоятки | пластик |
| Матеріал виготовлення шафта тростини | сталь |
| Регулювання висоти | Так |
| Складаний шафт | Так |
| Тип рукоятки тростини | Т-подібна (фріц) |
| Тип тростини | Складна тростина |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 800 г |
| Довжина рукоятки | 125 мм |
| Максимальна висота | 90 см |
| Мінімальна висота | 67 см |
| Ширина рукоятки | 40 мм |
| Додаткові характеристики тростини з опорою | |
| Довжина опори | 20 см |
| Кількість опорних ніжок | Чотири |
| Розмір опори | Велика |
| Ширина опори | 15 см |
| Додаткові характеристики | |
| Страхувальний ремінець | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага людини | до 90 кг |
| Гарантійний термін (міс) | 1 |
| Рівні регулювання | 9 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 449 ₴




