
Кігтеточка для котів Taotaopets Y0001 ігровий комплекс гамак-лазалка
2 143 ₴
- Готово до відправки
- Код: 13795-88124
+380 (93) 301-68-98
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Taotaopets |
| Висота | 850 мм |
| Довжина | 650 мм |
| Особливості | Місце для відпочинку |
| Розмір породи тварин | Великі, Середні, Дрібні |
| Розміщення | Підлогове |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Когтеточка-ігровий комплекс |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс | 1 |
| Матеріал | Дерево + сизаль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 143 ₴






