
Комплект чоловічої піжами CK-214 Gray сорочка з довгим рукавом і штанами тепла 2XL
845 ₴
- Немає в наявності
- Код: 13716-87541
+380 (93) 301-68-98
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| В комплект входить | Штани, Сорочка |
| Довжина від горловини до низу вироба | 75 см |
| Довжина крокового шва | 70 см |
| Застібка | Гудзики |
| Міжнародний розмір | XXL |
| Наявність кишень | Так |
| Обхват стегон | 104 см |
| Обхват грудей | 114 см |
| Обхват талії | 68 см |
| Оздоблення та прикраси | Друкований малюнок |
| Сезон | Осінь/Зима |
| Склад | Полиэстер |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Фліс |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс | 1 |
| Довжина по зовнішньому шву штанів | 103 см |
| Довжина рукава від вортника | 79 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву | 48 см |
| Упаковка | Пакет на застібці |
Інформація для замовлення
- Ціна: 845 ₴





