
Комплект чоловічої піжами CK-214 Dark Gray сорочка з довгим рукавом і штанами тепла 3XL
845 ₴
- Готово до відправки
- Код: 14101-90619
+380 (93) 301-68-98
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| В комплект входить | Штани, Сорочка |
| Довжина від горловини до низу вироба | 79 см |
| Довжина крокового шва | 73 см |
| Застібка | Гудзики |
| Міжнародний розмір | 3XL |
| Наявність кишень | Так |
| Обхват стегон | 110 см |
| Обхват грудей | 116 см |
| Обхват талії | 72 см |
| Оздоблення та прикраси | Друкований малюнок |
| Сезон | Осінь/Зима |
| Склад | Полиэстер |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Фліс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс | 1 |
| Довжина по зовнішньому шву штанів | 107 см |
| Довжина рукава від вортника | 82 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву | 51 см |
| Упаковка | Пакет на застібці |
| Колір | Темно-сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 845 ₴





