
Комплект чоловічої піжами CK-208 Dark Blue сорочка з довгим рукавом і штанами тепла L
845 ₴
- Немає в наявності
- Код: 13715-87533
+380 (93) 301-68-98
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| В комплект входить | Штани, Сорочка |
| Довжина від горловини до низу вироба | 72 см |
| Довжина крокового шва | 66 см |
| Застібка | Гудзики |
| Міжнародний розмір | L |
| Наявність кишень | Так |
| Обхват стегон | 96 см |
| Обхват грудей | 100 см |
| Обхват талії | 60 см |
| Оздоблення та прикраси | Друкований малюнок |
| Сезон | Осінь/Зима |
| Склад | Полиэстер |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Тип тканини | Фліс |
| Колір | Темно-синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 1 |
| Довжина по зовнішньому шву штанів | 98 см |
| Довжина рукава від коміра, см | 71 |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 44 |
| Упаковка | Пакет на застібці |
Інформація для замовлення
- Ціна: 845 ₴





