
Настільна лампа-нічник SDА011 Ялинка від батарейок декоративний світильник новорічний Тепле світло
573 ₴
- Готово до відправки
- Код: 13798-88132
+380 (93) 301-68-98
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Джерело живлення | Батарейка |
| Колір | Помаранчевий |
| Колір арматури (підстави) | Бронза, Мідь |
| Колір світіння | Білий-нейтральний/Теплий жовтий/Білий-холодний |
| Колірна температура | 2700К |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Потужність лампи | 2.5 Вт |
| Світловий потік | 100 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 42 |
| Тип | Нічник |
| Тип вимикача | Кнопка на каркасі/корпусі |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Управління | Ручне |
| Форма світильника | Інша |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 300 г |
| Висота | 330 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вигляд світильника | Спіраль закручена у формі ялинки |
| Тип харчування | 3 батарейки АА формату (пальчики) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 573 ₴




