
Комплект чоловічої піжами TZ21762 Синій сорочка з довгим рукавом і штанами М
635 ₴
- Готово до відправки
- Код: 13809-88434
+380 (93) 301-68-98
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| В комплект входить | Сорочка, Штани |
| Довжина крокового шва | 77 см |
| Застібка | Гудзики |
| Міжнародний розмір | M |
| Наявність кишень | Так |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 44/46 |
| Сезон | Всесезонний |
| Склад | Поліефірне волокно (поліестер) |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 1 |
| Довжина по зовнішньому шву | 104 см |
| Довжина по внутрішньому шву | 77 см |
| Довжина по спинці | 79 см |
| Довжина рукава від вортника | 83 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву | 51 см |
| Охоплення стегон | 112 см |
| Охват груди | 120 см |
| Охоплення талії | 78 см |
| Тип тканини | Штучний шовк |
| Упаковка | Пакет на застібці |
Інформація для замовлення
- Ціна: 635 ₴





