
Комплект чоловічої піжами TZ21762 Синій сорочка з довгим рукавом і штанами 2XL
635 ₴
- Готово до відправки
- Код: 13809-88437
+380 (93) 301-68-98
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| В комплект входить | Сорочка, Штани |
| Довжина крокового шва | 82 см |
| Застібка | Гудзики |
| Міжнародний розмір | XXL |
| Наявність кишень | Так |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 56/58 |
| Сезон | Всесезонний |
| Склад | Поліефірне волокно (поліестер) |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 1 |
| Довжина по зовнішньому шву | 111 см |
| Довжина по внутрішньому шву | 82 см |
| Довжина по спинці | 84 см |
| Довжина рукава від вортника | 92 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву | 54 см |
| Охоплення стегон | 130 см |
| Охват груди | 134 см |
| Охоплення талії | 98 см |
| Тип тканини | Штучний шовк |
| Упаковка | Пакет на застібці |
Інформація для замовлення
- Ціна: 635 ₴





