
Комплект жіночої піжами 806 Світло-бежевий сорочка з довгим рукавом і штанами одяг для дому M
399 ₴
- В наявності
- Код: 13806-88426
+380 (93) 301-68-98
МенеджерЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CHASE |
| Країна виробник | Китай |
| В комплект входить | Штани, Сорочка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина крокового шва | 65 см |
| Довжина рукава | Довгий |
| Застібка | Гудзики |
| Колір | Бежевий |
| Міжнародний розмір | M |
| Наявність кишень | Так |
| Обхват грудей | 96 см |
| Обхват стегон | 100 см |
| Обхват талії | 60 см |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44/46 |
| Сезон | Всесезонний |
| Склад | Поліефірне волокно (поліестер) |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Комплект |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс | 1 |
| Розміри піжами, см | Довжина по в, Довжина по спинці — 61, Довжина рукава від вортника — 67, Довжина рукава по внутрішньому шву - 42, Охоплення стегон — 100, Охват груди - 96, Охоплення талії - 60 |
| Тип тканини | Штучний шовк |
| Упаковка | Пакет на застібці |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴





