
Комплект жіночої піжами 806 Зелена сорочка з довгим рукавом і штанами одяг для дому XL
399 ₴
- Немає в наявності
- Код: 13807-88420
+380 (93) 301-68-98
МенеджерЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CHASE |
| Країна виробник | Китай |
| В комплект входить | Штани, Сорочка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина крокового шва | 69 см |
| Довжина рукава | Довгий |
| Застібка | Гудзики |
| Колір | Зелений |
| Міжнародний розмір | XL |
| Наявність кишень | Так |
| Обхват грудей | 110 см |
| Обхват стегон | 108 см |
| Обхват талії | 68 см |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48/52 |
| Сезон | Всесезонний |
| Склад | Поліефірне волокно (поліестер) |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Штани |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс | 1 |
| Розміри піжами, см | Довжина по зовнішньому шву штанів — 97, Довжина по внутрішньому шву штанів — 69, Довжина по спинці — 67, Довжина рукава по внутрішньому, Охоплення стегон — 108, Охоплення талії — 68 |
| Тип тканини | Штучний шовк |
| Упаковка | Пакет на застібці |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴





