
Жіночий шовковий комплект для дому та сну 2SYCK1315 рукашка та штани жіноча піжама атласна Шоколадний M
889 ₴
- Готово до відправки
- Код: 13799-88400
+380 (93) 301-68-98
МенеджерЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| Країна виробник | Китай |
| В комплект входить | Штани, Сорочка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина крокового шва | 71 см |
| Довжина рукава | Довгий |
| Застібка | Гудзики |
| Колір | Шоколадний |
| Міжнародний розмір | M |
| Наявність капюшона | Ні |
| Наявність кишень | Ні |
| Обхват грудей | 110 см |
| Обхват стегон | 104 см |
| Обхват талії | 72 см |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44/46 |
| Сезон | Всесезонний |
| Склад | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс | 1 |
| Довжина по зовнішньому шву штанів | 102 см |
| Довжина по спинці | 70 см |
| Довжина рукава від вортника | 74 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву | 46 см |
| Тип тканини | Штучний шовк |
| Упаковка | Пакет |
Інформація для замовлення
- Ціна: 889 ₴





