
Жіночий шовковий комплект для дому та сну 2SYCK1315 рукашка та штани жіноча піжама атласна Моко XL
889 ₴
- Готово до відправки
- Код: 13800-88394
+380 (93) 301-68-98
МенеджерЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| Країна виробник | Китай |
| В комплект входить | Штани, Сорочка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина крокового шва | 72 см |
| Довжина рукава | Довгий |
| Застібка | Гудзики |
| Колір | Мокко |
| Міжнародний розмір | XL |
| Наявність капюшона | Ні |
| Наявність кишень | Ні |
| Обхват грудей | 116 см |
| Обхват стегон | 112 см |
| Обхват талії | 78 см |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48/50 |
| Сезон | Всесезонний |
| Склад | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін, міс | 1 |
| Довжина по зовнішньому шву штанів | 105 см |
| Довжина по спинці | 72 см |
| Довжина рукава від вортника | 80 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву | 48 см |
| Тип тканини | Штучний шовк |
| Упаковка | Пакет |
Інформація для замовлення
- Ціна: 889 ₴





