
Жіночий комплект для дому та сну SM24302Y88DHX футболка та шорти жіноча піжама Pink L
556 ₴
- Готово до відправки
- Код: 13528-85891
+380 (93) 301-68-98
МенеджерЗаконом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| Країна виробник | Китай |
| В комплект входить | Футболка, Шорти |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина крокового шва | 10 см |
| Довжина рукава | Короткий |
| Застібка | Без застібки |
| Колір | Рожевий |
| Міжнародний розмір | L |
| Наявність капюшона | Ні |
| Наявність кишень | Ні |
| Обхват грудей | 110 см |
| Обхват стегон | 110 см |
| Обхват талії | 76 см |
| Сезон | Літо |
| Склад | 95% полиэстер, 5% эластан |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Шорти) Глибина посадки, см | 36 |
| (Шорти) Довжина по зовнішньому шву, см | 38 |
| Довжина кофти, см | 46 |
| Довжина рукава від коміра, см | 30 |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 556 ₴




