
Силіконова форма для льоду CUMENSS Соти Orange
98 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3474-86063
+380 (93) 301-68-98
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | cumenss |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина форми | 200 мм |
| Колір | Помаранчевий |
| Кількість осередків | 37 шт. |
| Матеріал | Силікон |
| Форма комірки | Соти |
| Ширина форми | 115 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 90 |
| Гарантія, міс | 1 |
| Діапазон температур, °C | от -40°C до +230°C |
| Область застосування | Холодильник, мікрохвильова піч, духова шафа тощо. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 98 ₴




