Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Площа дії | 100 кв.м |
| Призначення пастки/відлякувача | Від мошок, Від мух, Від комарів |
| Принцип дії | Електричний |
| Споживана потужність | 5 Вт |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія, міс | 1 |
| Довжина хвилі, нм | 365 |
| Ємність батареї, мА·год | 1500 |
| Роз'єм заряджання | Type-C (100см) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 606 ₴





