Електричний обприскувач Lesko KLC-8L акумуляторний
Ефективний і простий у застосуванні:
Обприскувач KLC-8L — це ідеальний помічник з догляду за вашим садом або городом. Його компактний дизайн і міцна конструкція забезпечують надійність і зручність використання.
Потужний і економний:
З об'ємом бака 8 літрів KLC-8L забезпечить вас достатньою кількістю рідини для обприскування рослин, але водночас залишиться легким і зручним для перенесення. Механічний привод і регульований струмінь роблять його економним і досить продуктивним.
Різноманітність:
Має 3 знімні насадки. Струма, плоский, широкий полив.
Легкий і практичний:
Зручний плечовий спосіб транспортування дає змогу взяти обприскувач із собою скрізь. Розпилюйте відразу, коли це потрібно, зробивши процес обприскування максимально зручним і ефективним.
Ефективний і простий у застосуванні:
Обприскувач KLC-8L — це ідеальний помічник з догляду за вашим садом або городом. Його компактний дизайн і міцна конструкція забезпечують надійність і зручність використання.
Потужний і економний:
З об'ємом бака 8 літрів KLC-8L забезпечить вас достатньою кількістю рідини для обприскування рослин, але водночас залишиться легким і зручним для перенесення. Механічний привод і регульований струмінь роблять його економним і досить продуктивним.
Різноманітність:
Має 3 знімні насадки. Струма, плоский, широкий полив.
Легкий і практичний:
Зручний плечовий спосіб транспортування дає змогу взяти обприскувач із собою скрізь. Розпилюйте відразу, коли це потрібно, зробивши процес обприскування максимально зручним і ефективним.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Довжина розпилювальної трубки | 61 см |
| Колір | Бірюзовий |
| Об'єм бака | 8 л |
| Спосіб транспортування обприскувача | Плечовий (на плечі) |
| Стан | Новий |
| Тип обприскувача | Акумуляторний (електричний) |
| Додаткові характеристики акумуляторного обприскувача | |
| Напруга | 3.7 В |
| Тривалість автономної роботи | 2 годин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, см | 32 |
| Ємність акумулятора, mah | 2000 |
| Заряджання | USB-кабель (5 В) |
| Матеріал корпусу бака | Пластик |
| Насадки, шт. | 3 (Струми, плоский, широка поливалка) |
| Режими роботи | Струмінь, туман |
| Ширина, див | 28 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 173 ₴






