Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 320 мм |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для дрібних грошей, 1 основний |
| Довжина | 160 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Нагрудна сумка |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 1 |
| Довжина USB дроту, см | 50 |
| Довжина ременя, см | 80- 120 |
| Кишені, шт. | 6 |
| Особливості | USB-вихід, задня кишеня на блискавці, кишеня для карток, кодовий замок, змінний низ плечового ременя з одного боку в інший |
| Колір | Dark Brown |
Інформація для замовлення
- Ціна: 433 ₴






