Набір садових інструментів 10 в 1
Якщо ви маєте сад, город — чудовий помічник для Вас стане набором садових інструментів. Він допоможе вам скопати грядку, відрізати сухі гілки та дбайливо доглядати за вашими рослинами.
ZHENJIE GT-006 містить усе, що вам може стати в пригоді. Від секатора та садових ножиць до граблів і совків кожен інструмент пристосований для різних видів садових робіт.
Ручки з пластику забезпечують зручний хват, а робоча частина з алюмінію та сталі гарантує міцність інструментів і їхню довговічність.
Довга частина садових ножиць (145 см) дає змогу легко досягти важкодоступних місць. Граблі віялові та совок вузький і широкий ідеально підходять для видалення бур'янів, пересадки рослин і роботи на грядках.
Забезпечте ваші рослини оптимальною вологою за допомогою пульверизатора об'ємом 100 мл, який завжди буде під рукою.
Не турбуйтеся про лад — валізу в комплекті дає змогу легко зберігати та переносити ваші інструменти.
Зробіть свою роботу в саду легшою й ефективнішою з набором ZHENJIE GT-006.
Якщо ви маєте сад, город — чудовий помічник для Вас стане набором садових інструментів. Він допоможе вам скопати грядку, відрізати сухі гілки та дбайливо доглядати за вашими рослинами.
ZHENJIE GT-006 містить усе, що вам може стати в пригоді. Від секатора та садових ножиць до граблів і совків кожен інструмент пристосований для різних видів садових робіт.
Ручки з пластику забезпечують зручний хват, а робоча частина з алюмінію та сталі гарантує міцність інструментів і їхню довговічність.
Довга частина садових ножиць (145 см) дає змогу легко досягти важкодоступних місць. Граблі віялові та совок вузький і широкий ідеально підходять для видалення бур'янів, пересадки рослин і роботи на грядках.
Забезпечте ваші рослини оптимальною вологою за допомогою пульверизатора об'ємом 100 мл, який завжди буде під рукою.
Не турбуйтеся про лад — валізу в комплекті дає змогу легко зберігати та переносити ваші інструменти.
Зробіть свою роботу в саду легшою й ефективнішою з набором ZHENJIE GT-006.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал робочої частини | Алюміній |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Склад набору | Секатор, Совок широкий, Пульверизатор, Валіза, Граблі віялові, Ніж садовий, Мотика, Совок вузький, Граблі, Кореневидаляч |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 280 |
| Гарантія, міс | 1 |
| Товщина | 74 |
| Ширина | 370 см |
| довжина робочої частини садових ножиць | 14.5 см |
| довжина робочої частини секатора | 7.7 см |
| матеріал робочої частини секатора та садових ножиць | сталь |
| обсяг пульверизатора | 100 мл |
| ширина лопаток | Широкий: 8.5 см, Вузький: 6.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 923 ₴







