Топ продаж
-9%

Жіночий халат сірий довгий вафельний затишний м'який домашній комфортний M
2 140 ₴
1 940 ₴
- Готово до відправки
- Код: 121_M
+380 (93) 301-68-98
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Завдяки своїй м'якості та унікальній здатності поглинати вологу вафельна тканина є однією з найпопулярніших серед бавовняних тканин.
Зручний довгий халат незамінна річ у вашому гардеробі.
Колір: сірий
Тканина: 100% бавовна, Туреччина
Щільність: 220 г/м2
розміри: S; M; L; XL
(тканина після прання дає усадку до 5%)
Рекомендації щодо догляду:
1. Прати у холодній воді (при температурі не вище 40°С), віджимання тільки на малих обертах 400. Не використовувати відбілювачі.
2. Природне сушіння. Рекомендується трохи розтягнути Виріб під час сушіння.
3. Прасувати при високих температурах до 200°С (режим бавовна) з паром.
Після прання вафельні клітини збираються, але після висихання та прасування вони розходяться.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | COSY |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48 |
| Обхват грудей | 85 см |
| Обхват талії | 85 см |
| Обхват стегон | 85 см |
| Тип халата | Домашній |
| Тип тканини | Вафельне полотно |
| Склад | Бавовна 100% |
| Довжина халата | Довгий |
| Довжина рукава | Довгий |
| Наявність капюшона | Ні |
| Наявність пояса | Так |
| Наявність кишень | Так |
| Довжина виробу по спинці | 117 см |
| Колір | Сірий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Міжнародний розмір | M |
| Стан | Новий |
| Сезон | Всесезонний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 940 ₴







