Топ продаж

Хочете зручний та красивий халат? Це халат кімоно!
Він зручний і не сковує рухів. Бавовна моментально вбирає
вологу.
Це найбільш гігроскопічний та гігієнічний одяг.
Колір: рожевий теракот
Тканина: 100% бавовна, Туреччина
(тканина не декатована, після прання дає усадку до 5%)
Рекомендації щодо догляду:
1. Прати у холодній воді (при температурі не вище 40°С), віджимання тільки на малих обертах 400. Не використовувати відбілювачі.
2. Природне сушіння. Рекомендується трохи розтягнути Виріб під час сушіння.
3. Прасувати при високих температурах до 200°С (режим бавовна) з паром.
Після прання вафельні клітини збираються, але після висихання та прасування вони розходяться.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | COSY |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 52 |
| Обхват грудей | 98 см |
| Обхват талії | 98 см |
| Обхват стегон | 98 см |
| Тип халата | Домашній |
| Тип тканини | Вафельне полотно |
| Склад | Бавовна 100% |
| Довжина халата | Середня довжина |
| Довжина рукава | Три чверті |
| Застібка | Без застібки |
| Наявність капюшона | Ні |
| Наявність пояса | Так |
| Наявність кишень | Так |
| Довжина виробу по спинці | 101 см |
| Колір | Теракотовий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Міжнародний розмір | XL |
| Стан | Новий |
| Сезон | Весна/Осінь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 149 ₴






