Топ продаж
-14%

Халати жіночий м'ятний від виробника вафельний гарний комфортний домашній XL
2 149 ₴
1 849 ₴
- Готово до відправки
- Код: 102_XL
+380 (93) 301-68-98
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Хочете зручний та красивий халат?
Це халат кімоно! Він зручний і не сковує рухів.
Бавовна вмить вбирає вологу і швидко сохне, тому вафельна
тканина добре обсушує тіло і зберігає тепло. Це найбільш
гігроскопічний та гігієнічний одяг.
Колір: ментол
Тканина: 100% бавовна, Туреччина
(тканина не декатована, після прання дає усадку 3-5%)
розміри: S; М; L; XL
Рекомендації щодо догляду:
1. Прати у холодній воді (при температурі не вище 40°С), віджимання тільки на малих обертах 400. Не використовувати відбілювачі.
2. Природне сушіння. Рекомендується трохи розтягнути Виріб під час сушіння.
3. Прасувати при високих температурах до 200°С (режим бавовна) з паром.
Після прання вафельні клітини збираються, але після висихання та прасування вони розходяться.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | COSY |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 52 |
| Обхват грудей | 99 см |
| Обхват талії | 99 см |
| Обхват стегон | 99 см |
| Тип халата | Домашній |
| Тип тканини | Вафельне полотно |
| Склад | Бавовна 100% |
| Довжина халата | Середня довжина |
| Довжина рукава | Три чверті |
| Застібка | Без застібки |
| Наявність капюшона | Ні |
| Наявність пояса | Так |
| Наявність кишень | Так |
| Довжина виробу по спинці | 101 см |
| Колір | М'ятний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Міжнародний розмір | L |
| Стан | Новий |
| Сезон | Весна/Осінь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 849 ₴






