Топ продаж
-21%

Піжама жіноча в сіру клітинку красива тепла нічна зручна фірмова 54
2 149 ₴/комплект
1 699 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: F671P01_N_XXL
+380 (93) 301-68-98
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Розміри: S = 46 укр, M = 48 укр, L = 50 укр, XL = 52 укр, XXL = 54 укр!
- Уточнюйте наявність розмірів. Встановити розмір можна під час замовлення.
- Комфортний піжамний комплект дозволить максимально швидко поринути у зону комфорту.
- Штани з кишенями.
- Пояс на резинці з регульованою куліскою.
- Піжамний комплект – це не тільки одяг для сну, а й зручний одяг для дому.
- Колір: клітина сіро-чорна
- Тканина фланель: Бавовна 70%, поліестер 30%, Туреччина
- Щільність: 160 г/м2
- Ефект: легкий начіс, односторонній внутрішні
- Є сумніви з вибором розміру? Не проблема! Оформлюйте замовлення і наш менеджер зателефонує і допоможе з вибором!
- Нова пошта: Накладений платіж(післяплата),Пром оплата,передплата на картку, дешева доставка з підпискою для своїх.
- Укрпошта експрес: після повної оплати на фоп.
- Рекомендуємо замовляти накладеним платіжем(післяплата) і поміряти у віділенні нової пошти, у випадку якщо розмір не підійшов відмовитись і написати нам у чаті або подзовнити і сказати який розмір треба вислати.
- Обмін/Повернення на протязі 14 днів з моменту забору посилки,зберігайте упаковку та етикетку.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COSY |
| Країна виробник | Туреччина |
| Обхват грудей | 116 см |
| Обхват талії | 100 см |
| Обхват стегон | 105 см |
| В комплект входить | Сорочка, Штани |
| Довжина рукава | Довгий |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 54 |
| Колір | Різні кольори |
| Сезон | Зима |
| Тип тканини | Фланель |
| Склад | Бавовна 70% Поліестер 30% |
| Візерунки і принти | Клітинка |
| Наявність кишень | Так |
| Наявність капюшона | Ні |
| Довжина крокового шва | 169 см |
| Міжнародний розмір | XXL |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 699 ₴/комплект










