Піжама з фланелі, яка об'єднує тепло, м'якість і неповторний затишок. Молочний фон тканини доповнений милим принтом із ведмежатами Тедді, що дарує цій піжамі особливу атмосферу ніжності. Ця піжама — ідеальний вибір для прохолодних вечорів, коли хочеться загорнутися в щось тепле і просто відпочити.
М'яка фланель забезпечує легке та ніжне відчуття на шкірі, а її щільна текстура добре зберігає тепло, не перегріваючи. Ідеальна для зимових ночей та справжнього відпочинку, ця піжама створена для комфорту і щирих моментів.
З такою піжамою кожен ранок починатиметься з посмішки, а вечір — зі спокою.
Тканина фланель: 100% бавовна, Туреччина
Щільність: 160 г/м2
Ефект: м'який двосторонній начіс.
Штани прямого крою: середня посадка, з кишенями, гумка, регульована куліска
- Розміри: S = 46 укр, M = 48 укр, L = 50 укр.
- Є сумніви з вибором розміру? Не проблема! Оформлюйте замовлення і наш менеджер зателефонує і допоможе з вибором!
- Нова пошта: Накладений платіж(післяплата),Пром оплата,передплата на картку, дешева доставка з підпискою для своїх.
- Укрпошта експрес: після повної оплати на фоп.
- Рекомендуємо замовляти накладеним платіжем(післяплата) і поміряти у віділенні нової пошти, у випадку якщо розмір не підійшов відмовитись і написати нам у чаті або подзовнити і сказати який розмір треба вислати.
- Обмін/Повернення на протязі 14 днів з моменту забору посилки,зберігайте упаковку та етикетку.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COSY |
| Країна виробник | Туреччина |
| Обхват грудей | 104 см |
| Обхват талії | 69 см |
| Обхват стегон | 94 см |
| В комплект входить | Штани, Сорочка |
| Довжина рукава | Довгий |
| Колір | Білий |
| Сезон | Зима |
| Тип тканини | Фланель |
| Склад | Бавовна 100% |
| Властивості тканини | Повітропроникність |
| Застібка | Гудзики |
| Візерунки і принти | Тваринні принти |
| Оздоблення та прикраси | Принт |
| Наявність кишень | Так |
| Наявність капюшона | Ні |
| Довжина крокового шва | 165 см |
| Міжнародний розмір | M |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обхват груди | 104 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 900 ₴/комплект









