Топ продаж

Домашня піжама жіноча зимова тепла стильна модна комфортна з принтом 50
1 749 ₴/комплект
- Немає в наявності
- Код: KMW21_L
+380 (93) 301-68-98
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Зимова піжама Winter Holiday — це справжній оберіг тепла й затишку для холодних вечорів. Комплект складається з лонгсліва і штанів з начосом, що надає м’якості та допомагає зберігати тепло. Лонгслів насиченого червоного кольору прикрашений чарівним малюнком: маленькі будиночки, вкриті снігом, що нагадують про затишок домашніх свят. Штани в стильну червоно-синю клітинку. Особливість моделі – зручні манжети на рукавах і штанах, які забезпечують комфорт і тепло навіть у найхолодніші дні. Ця піжама не лише створює святковий настрій, а й чудово поєднується з парним чоловічим комплектом Winter Holiday, що дарує можливість проводити зимові вечори у справжній гармонії з коханими."
Колір: червоно-синя
Тканина футер- трикотаж з начосом, 100% бавовна.
Футер з начосом – вид утепленого трикотажу, який відрізняється особливою м'якістю та здатністю утримувати тепло, не перегріваючи при цьому тіло та виводячи на поверхню природні випари. Футер з начосом є досить щільним трикотажним матеріалом з гладкою лицьовою стороною і теплим ворсистим виворотом.
Ефект: начіс з внутрішньої сторони
- Розміри: S = 46 укр, M = 48 укр, L = 50 укр, XL = 52 укр, XXL=54 укр.
- Є сумніви з вибором розміру? Не проблема! Оформлюйте замовлення і наш менеджер зателефонує і допоможе з вибором!
Як доглядати за виробом?
Ручне чи машинне прання при температурі не більше 30 градусів.
Перед машинним пранням річ має бути вивернута навиворіт (лицьовою стороною всередину). Можна використовувати будь-які миючі засоби, але краще надати перевагу гелям для прання. Віджимати на мінімальних обертах 400.
Сушити виріб необхідно в розправленому вигляді в горизонтальному положенні, далеко від нагрівальних приладів та прямих сонячних променів.
Прасування не потребує, при необхідності прасувати з внутрішньої сторони.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COSY |
| Країна виробник | Туреччина |
| В комплект входить | Штани, Лонгслив |
| Довжина крокового шва | 102 см |
| Довжина рукава | Довгий |
| Міжнародний розмір | M |
| Наявність капюшона | Ні |
| Наявність кишень | Ні |
| Обхват стегон | 104 см |
| Обхват грудей | 52 см |
| Обхват талії | 66 см |
| Оздоблення та прикраси | Принт |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50 |
| Сезон | Зима |
| Склад | Футер - трикотаж із начосом, 100% бавовна |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Бавовна |
| Візерунки і принти | Новорічні |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обхват груди | 52 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 749 ₴/комплект










