Топ продаж

Жіноча нічна піжама тепла комфортна стильна модна домашня сіра з принтом 46
1 749 ₴/комплект
- Немає в наявності
- Код: KMW11_S
+380 (93) 301-68-98
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
М'яка та тепла піжама "Baby Leo"
Ця піжама створена для тих, хто любить відчувати затишок і ніжність у кожній деталі. Виконана з якісної тканини з начісом, вона огортає теплом і дарує максимальний комфорт у прохолодні вечори.
Кофта: прикрашена милим принтом, що відображає грайливий образ леопарда Baby Leo. Легка, приємна до тіла тканина створює ефект м'якого дотику.
Штани: з яскравим принтом у вигляді мордочок леопардика та маленьких сердечок. Ідеальне поєднання для тих, хто хоче відчути себе трохи грайливою та абсолютно комфортною.
"Baby Leo" — це піжама, яка стане улюбленою частиною ваших домашніх моментів затишку. Дарує тепло, комфорт і трішки дитячої радості кожного дня.
Колір: сірий
Тканина футер- трикотаж з начісом, 100% бавовна.
Футер з начісом – вид утепленого трикотажу, який відрізняється особливою м'якістю та здатністю утримувати тепло, не перегріваючи при цьому тіло та виводячи на поверхню природні випари. Футер з начісом є досить щільним трикотажним матеріалом з гладкою лицьовою стороною і теплим ворсистим виворотом.
Ефект: начіс з внутрішньої сторони
- Розміри: S = 46 укр, M = 48 укр, L = 50 укр, XL = 52 укр, XXL=54 укр.
- Є сумніви з вибором розміру? Не проблема! Оформлюйте замовлення і наш менеджер зателефонує і допоможе з вибором!
Як доглядати за виробом?
Ручне чи машинне прання при температурі не більше 30 градусів.
Перед машинним пранням річ має бути вивернута навиворіт (лицьовою стороною всередину). Можна використовувати будь-які миючі засоби, але краще надати перевагу гелям для прання. Віджимати на мінімальних обертах 400.
Сушити виріб необхідно в розправленому вигляді в горизонтальному положенні, далеко від нагрівальних приладів та прямих сонячних променів.
Прасування не потребує, при необхідності прасувати з внутрішньої сторони.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COSY |
| Країна виробник | Туреччина |
| Обхват грудей | 52 см |
| Обхват талії | 66 см |
| Обхват стегон | 104 см |
| В комплект входить | Штани, Лонгслив |
| Довжина рукава | Довгий |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46 |
| Колір | Сірий |
| Сезон | Зима |
| Тип тканини | Бавовна |
| Склад | Футер - трикотаж із начосом, 100% бавовна |
| Візерунки і принти | Леопардовий принт |
| Оздоблення та прикраси | Принт |
| Наявність кишень | Ні |
| Наявність капюшона | Ні |
| Довжина крокового шва | 102 см |
| Міжнародний розмір | M |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обхват груди | 52 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 749 ₴/комплект









