Топ продаж

Комфортний домашній халат кімоно унісекс із натуральної бавовни.
М'яка та приємна тканина з двошарової бавовни муслін дасть вам змогу почуватися затишно, коли ви відпочиваєте.
Халат можна носити після прийняття водних процедур.
Чоловічий халат застібається на запах, є пояс.
З боків дві накладні кишені.
Тканина: бавовна 100%
Щільність: 140г/м2
Колір: сірий
Розміри: M; L; XL; 2XL дивіться таблицю розмірів в каруселі фото , халат повномірний!!!
З пром.юа відправка без передоплати і залога, можна поміряти на пошті перед оплатою!!!
Доставка:
✔️Понеділок-пʼятниця: прийом замовлень до 12:00 з відправкою в цей же день
✔️Субота- неділя: прийом замовлень до 11:00 з відправкою в цей же день

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COSY |
| Країна виробник | Туреччина |
| Довжина виробу по спинці | 120 см |
| Довжина рукава | Довгий |
| Довжина халата | Середня довжина |
| Застібка | На запах |
| Міжнародний розмір | XXL |
| Наявність капюшона | Ні |
| Наявність кишень | Так |
| Наявність пояса | Так |
| Обхват грудей | 100 см |
| Обхват талії | 100 см |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Бавовна |
| Тип халата | Домашній |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Темно-синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обхват груди | 100 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 049 ₴







