Топ продаж

Піжама жіноча персикова з оленями стильна нічна тепла красива 50
1 749 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: SS22020_L
+380 (93) 301-68-98
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
S = 46 укр, M = 48 укр, L =50 укр, XL = 52 укр, 2XL= 54 укр, 3XL=56 укр(але дивіться таблицю внизу опису)
Піжамний комплект з флісу полар красивого персикового кольору — це затишок, стиль і святковий настрій в одному!
На кофті красується вишивка з найулюбленішим зимовим героєм — Рудольфом. Його чарівний образ додає посмішки та настрою.
А штани прикрашені візерунком, де, здається, мерехтять зірочки, створюючи атмосферу чарівної зимової ночі.
Цей комплект — ідеальний вибір для вечорів, коли хочеться тепла, комфорту та казки!
- Є сумніви з вибором розміру? Не проблема! Оформлюйте замовлення і наш менеджер зателефонує і допоможе з вибором!
- Нова пошта: Накладений платіж(післяплата),Пром оплата,передплата на картку, дешева доставка з підпискою для своїх.
- Укрпошта експрес: після повної оплати на фоп.
- Рекомендуємо замовляти накладеним платіжем(післяплата) і поміряти у віділенні нової пошти, у випадку якщо розмір не підійшов відмовитись і написати нам у чаті або подзовнити і сказати який розмір треба вислати.
- Обмін/Повернення на протязі 14 днів з моменту забору посилки,зберігайте упаковку та етикетку.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COSY |
| Країна виробник | Туреччина |
| Обхват грудей | 112 см |
| Обхват талії | 74 см |
| Обхват стегон | 112 см |
| В комплект входить | Кофта, Штани |
| Довжина рукава | Довгий |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50 |
| Колір | Персиковий |
| Сезон | Зима |
| Тип тканини | Фліс |
| Візерунки і принти | Зірки |
| Оздоблення та прикраси | Машинна вишивка |
| Наявність кишень | Ні |
| Наявність капюшона | Ні |
| Довжина крокового шва | 105 см |
| Міжнародний розмір | L |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 749 ₴/комплект







