Новинка

Піжама жіноча рожева квіткова Triyka стильна домашня комфортна 52
1 900 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: PJ7800/2_2XL
+380 (93) 301-68-98
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
S-M = 44-46 укр, L = 48 укр, XL = 50 укр, 2XL= 52 укр.(але дивіться таблицю внизу опису)
Представляємо неймовірно ніжний жіночий комплект із мікрофібри з чарівним квітковим принтом.
В комплект входять зручні штани, легка майка та витончений халатик.
Він настільки м'який, що обіймає тіло, наче ніжний подих вітру. Мікрофібра тонка та делікатна, забезпечує комфорт на кожен день і кожну ніч.
Цей комплект створений для тих, хто цінує вишуканість та сексуальність в одночас.
Квітковий принт додає витонченого шарму, роблячи образ легким і романтичним.
Це ідеальний варіант для затишних вечорів вдома або приємних моментів відпочинку.
Відчуй гармонію комфорту і краси!
- Є сумніви з вибором розміру? Не проблема! Оформлюйте замовлення і наш менеджер зателефонує і допоможе з вибором!
- Нова пошта: Накладений платіж(післяплата),Пром оплата,передплата на картку, дешева доставка з підпискою для своїх.
- Укрпошта експрес: після повної оплати на фоп.
- Рекомендуємо замовляти накладеним платіжем(післяплата) і поміряти у віділенні нової пошти, у випадку якщо розмір не підійшов відмовитись і написати нам у чаті або подзовнити і сказати який розмір треба вислати.
- Обмін/Повернення на протязі 14 днів з моменту забору посилки,зберігайте упаковку та етикетку.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COSY |
| Країна виробник | Туреччина |
| В комплект входить | Майка, Штани, Халат |
| Довжина крокового шва | 105 см |
| Довжина рукава | Довгий |
| Міжнародний розмір | 2XL |
| Наявність капюшона | Ні |
| Наявність кишень | Ні |
| Обхват стегон | 116 см |
| Обхват грудей | 108 см |
| Обхват талії | 74 см |
| Оздоблення та прикраси | Принт |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 52 |
| Сезон | Всесезонний |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Мікрофібра |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Колір | Рожевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 900 ₴/комплект








