Розпродаж

Жіноча піжама нічна з серцями домашня зручна світло сіра трикотажна 48
2 049 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: NN47024_M
+380 (93) 301-68-98
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розміри S = 42-44 укр, M = 44-46 укр, L = 46-48 укр, XL = 48-50 укр.(але дивіться таблицю внизу опису)
Жіноча трикотажна піжама, яка створена, щоб обіймати тебе затишком щоночі. Тканина – надзвичайно м’яка, ніжна до тіла і приємно тягнеться, адаптуючись до кожного твого руху.
Особливий шарм додає милий принт з червоними сердечками, що розташовані на тканині, як теплі зізнання.
Штани зручного крою – вони мають функціональні кишені, щоб ти могла заховати в них усе найнеобхідніше (або просто руки, коли хочеться побути в спокої . Манжети на штанах забезпечують ідеальну посадку, щоб нічого не заважало твоєму відпочинку.
Колір: Світло-сірий з червоними сердечками
Матеріал: 48% бавовна, 48% поліестер, 4% еластан
Ця піжама – твій новий улюблений домашній наряд, який об’єднує стиль і практичність.
- Є сумніви з вибором розміру? Не проблема! Оформлюйте замовлення і наш менеджер зателефонує і допоможе з вибором!
- Нова пошта: Накладений платіж(післяплата),Пром оплата,передплата на картку, дешева доставка з підпискою для своїх.
- Укрпошта експрес: після повної оплати на фоп.
- Рекомендуємо замовляти накладеним платіжем(післяплата) і поміряти у віділенні нової пошти, у випадку якщо розмір не підійшов відмовитись і написати нам у чаті або подзовнити і сказати який розмір треба вислати.
- Обмін/Повернення на протязі 14 днів з моменту забору посилки,зберігайте упаковку та етикетку.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COSY |
| Країна виробник | Туреччина |
| В комплект входить | Лонгслив, Штани |
| Довжина крокового шва | 104 см |
| Довжина рукава | Довгий |
| Застібка | Гудзики |
| Міжнародний розмір | M |
| Наявність капюшона | Ні |
| Наявність кишень | Так |
| Обхват стегон | 100 см |
| Обхват грудей | 96 см |
| Обхват талії | 68 см |
| Оздоблення та прикраси | Принт |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48 |
| Сезон | Зима |
| Склад | 48% бавовна, 48% поліестер, 4% еластан |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Візерунки і принти | Сердечка |
| Колір | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 049 ₴/комплект









