Новинка

Модна жіноча піжама з шортами домашня нічна зручна зелена в білу крапку 48
1 749 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: S520P_M
+380 (93) 301-68-98
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Розміри: S = 46 укр, M = 48 укр, L = 50 укр.
- Розмір можна встановити після замовлення, наш менеджер
передзвонить і допоможе з вибором!
- Тканина: сатин 100% бавовна.
- Щільність: 120 г/м2.
- Колір: Зелений у горошок.
Домашній комплект складається з шортів та сорочки з коротким рукавом.
У ньому можна зручно проводити час вдома або піти спати.
Натуральна тканина сатин дуже приємна на дотик, дуже ніжна, м'яка, майже як шовк.
Шорти йдуть із кишенями, талія середньої посадки. Комплект має оздоблення білим кантом.
Пояс на резинці з регульованою куліскою.
- Нова пошта: Післяплата (накладений платіж), Пром оплата, передоплата на карту, дешева доставка з підпискою для своїх.
- Укрпошта експрес: після повної оплати на фоп.
- Рекомендуємо замовляти післяплатою (післяплата) і поміряти у відділенні нової пошти, в разі якщо розмір не підійшов відмовитися і написати нам в чаті або подзвонити і сказати який розмір треба вислати.
- Обмін/Повернення протягом 14 днів з моменту забору посилки, зберігайте упаковку та етикетку.
- Є сумніви з вибором розміру? Оформляйте замовлення і наш менеджер передзвонить і допоможе з вибором!

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COSY |
| Країна виробник | Туреччина |
| В комплект входить | Сорочка, Шорти |
| Довжина крокового шва | 94 см |
| Довжина рукава | Короткий |
| Застібка | Гудзики |
| Міжнародний розмір | M |
| Наявність капюшона | Ні |
| Наявність кишень | Так |
| Обхват стегон | 96 см |
| Обхват грудей | 95 см |
| Обхват талії | 78 см |
| Оздоблення та прикраси | Принт |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 48 |
| Сезон | Весна/Літо |
| Склад | Бавовна 100% |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Сатин |
| Візерунки і принти | Горошок |
| Колір | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 749 ₴/комплект







