Новинка

Піжама жіноча біла з фарбами домашня нічна комфортна муслінова брендова 46
1 949 ₴/комплект
- Готово до відправки
- Код: M3212PS_S
+380 (93) 301-68-98
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Розміри: S = 46 укр, M = 48 укр, L = 50 укр.
- Розмір можна встановити після замовлення, наш менеджер
передзвонить і допоможе з вибором!
- Тканина: 100% бавовна.
- Щільність: 125 г/м2.
- Колір: Фарби на білому.
- Виріб виготовлений з любов'ю в Україні, щоб забезпечити вам тільки найкращі враження від використання. ❤️
Зручна та легка піжаму з мусліну - ідеальний вибір для відпочинку та комфортного сну.
Муслін - це натуральна тканина, виготовлена з найнижчої якості бавовни, що робить цю піжаму надзвичайно легкою та приємною на дотик. Вона забезпечить вам максимальний комфорт у будь-яку пору року.
Комплект включає в себе сорочку з коротким рукавом та шорти. Шорти мають зручні кишені і пояс з куліскою, що дозволяє регулювати їх посадку на тілі.
Тканина складається на 100% з бавовни, що гарантує вам відчуття свіжості та легкості протягом усієї ночі.
А колір - Фарби на білому - додасть вашому образу ніжності та жіночності.
- Нова пошта: Післяплата (накладений платіж), Пром оплата, передоплата на карту, дешева доставка з підпискою для своїх.
- Укрпошта експрес: після повної оплати на фоп.
- Рекомендуємо замовляти післяплатою (післяплата) і поміряти у відділенні нової пошти, в разі якщо розмір не підійшов відмовитися і написати нам в чаті або подзвонити і сказати який розмір треба вислати.
- Обмін/Повернення протягом 14 днів з моменту забору посилки, зберігайте упаковку та етикетку.
- Є сумніви з вибором розміру? Оформляйте замовлення і наш менеджер передзвонить і допоможе з вибором!

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COSY |
| Країна виробник | Україна |
| В комплект входить | Сорочка, Шорти |
| Довжина крокового шва | 90 см |
| Довжина рукава | Короткий |
| Застібка | Гудзики |
| Міжнародний розмір | S |
| Наявність капюшона | Ні |
| Наявність кишень | Так |
| Обхват стегон | 94 см |
| Обхват грудей | 92 см |
| Обхват талії | 72 см |
| Оздоблення та прикраси | Принт |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46 |
| Сезон | Весна/Літо |
| Склад | Бавовна 100% Корея |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Бавовна |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 949 ₴/комплект










