Топ

Піжама жіноча тепла махрова домашня стильна модна з малюнками тварин 50
2 190 ₴/комплект
- Немає в наявності
- Код: VEL021_L
+380 (93) 301-68-98
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Розміри подвійні: S-M на 46-48 укр, L-XL на 50-52 укр!
Тепла та м'яка піжама - ідеальний домашній комплект для холодної пори року, можна носити як піжаму або як домашній костюм. Малюнки кумедних тварин створять веселий та грайливий настрій. Виконана з полірованої тканини велсофт. Махра велсофт - гладка із зовнішнього боку та пухнаста з середини.
- Колір: світлий капучино.
- Тканина легка, але при цьому тепла, швидко нагрівається від температури тіла, а надалі добре зберігає її. Завдяки пористій структурі, матеріал має гарну повітропроникність (тіло в одязі дихає, не перегрівається).
- Тканина: поліестер 100%, Туреччина.
- Щільність: 280 г/м2.
- Є сумніви з вибором розміру? Не проблема! Оформлюйте замовлення і наш менеджер зателефонує і допоможе з вибором!
- Нова пошта: Накладений платіж(післяплата),Пром оплата,передплата на картку, дешева доставка з підпискою для своїх.
- Укрпошта експрес: після повної оплати на фоп.
- Рекомендуємо замовляти накладеним платіжем(післяплата) і поміряти у віділенні нової пошти, у випадку якщо розмір не підійшов відмовитись і написати нам у чаті або подзовнити і сказати який розмір треба вислати.
- Обмін/Повернення на протязі 14 днів з моменту забору посилки,зберігайте упаковку та етикетку.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | COSY |
| Країна виробник | Туреччина |
| В комплект входить | Лонгслив, Штани |
| Довжина крокового шва | 170 см |
| Довжина рукава | Довгий |
| Міжнародний розмір | L |
| Наявність капюшона | Ні |
| Наявність кишень | Ні |
| Обхват стегон | 96 см |
| Обхват грудей | 100 см |
| Обхват талії | 64 см |
| Оздоблення та прикраси | Принт |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 50 |
| Сезон | Зима |
| Склад | Поліестер 100% |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | Велсофт |
| Візерунки і принти | Тваринні принти |
| Колір | Капучино |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 190 ₴/комплект








