Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| За типом конструкції | Каркасний |
| Колір | Зелений |
| Кількість лямок | 1 |
| Матеріал | Оксфорд |
| Особливості | Поясний ремінь, Водовідштовхувальне просочення |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 29 см |
| Довжина | 25 см |
| Ширина | 8 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості моделі | Додаткові гачки, 3 кишені на блискавці спереду, кишеня на блискавці, липучка спереду, прихована кишеня на блискавці з додатковою застібкою,кар |
| Поясний ремінь | 40-110, регулюється |
Інформація для замовлення
- Ціна: 546 ₴







