Головними відмітними особливостями тактичних речей, є кілька основних параметрів і вимог до конструкції та матеріалів, з яких виготовляється виріб. З огляду на фактор найбільш частого їх використання в умовах активного або тривалого пересування, коли Вам потрібно мати організоване місце для зберігання й перенесення необхідних засобів або інструментів, зберігши можливість швидкого доступу до них, така річ як підсумок, розвантаження або тактичний рюкзак — завжди матимуть перевагний перевіс у розподілі вантажу, що переноситься.
Сумка AOKALI Outdoor A03 має продуману конструкцію з декількома відділеннями для транспортування й анатомічно правильну форму лямок, для найкомфортнішої її експлуатації. Основний, великий відділ сумки, крім верхньої накладки, що фіксується застібкою типу «фастекс», зсередини додатково закривається стяжкою, що захищає внутрішній його вміст від випадкового випадання, а сама кишеня має сітчасту перегородку для поділу, що зберігаються всередині речей. З боків є 2 додаткові відділи, один на змійці, другий сітчастий на затяжці. Виготовлена сумка з нейлонового матеріалу з водовідштовхувальним просоченням і має на поверхні елементи кріплення для інших накладних кишень, підсумків, карабінів та іншого. Ремінь тут на застібці, регульований за довжиною, від 60 до 110 сантиметрів.
Сумка AOKALI Outdoor A03 має продуману конструкцію з декількома відділеннями для транспортування й анатомічно правильну форму лямок, для найкомфортнішої її експлуатації. Основний, великий відділ сумки, крім верхньої накладки, що фіксується застібкою типу «фастекс», зсередини додатково закривається стяжкою, що захищає внутрішній його вміст від випадкового випадання, а сама кишеня має сітчасту перегородку для поділу, що зберігаються всередині речей. З боків є 2 додаткові відділи, один на змійці, другий сітчастий на затяжці. Виготовлена сумка з нейлонового матеріалу з водовідштовхувальним просоченням і має на поверхні елементи кріплення для інших накладних кишень, підсумків, карабінів та іншого. Ремінь тут на застібці, регульований за довжиною, від 60 до 110 сантиметрів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lesko |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.529 кг |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Колір | Пісочний |
| Кількість лямок | 1 |
| Матеріал | Оксфорд |
| Особливості | Лямки анатомічної форми, Водовідштовхувальне просочення |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 37 см |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 10 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості моделі | Повітропроникна частина ззаду, липучка ззаду, сітчаста кишеня збоку для води, додатковий гачок, основний відділ на затяжці з додатковою застібкою, кишеня |
| Плечовий ремінь | 60-110 см, регулюється на застібці |
Інформація для замовлення
- Ціна: 651 ₴






