Топ продаж
-59%

Куртка парка чоловіча зимова Nike чорна з червоним стильна і дуже утеплена від +5 до -30
2 949 ₴
1 199 ₴
- В наявності
- Код: 1591254594
+380 (93) 301-68-98
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Температурний режим від +5 до -30°C;
- Кольори: Чорна, Червона, Чорна з червоним верхом.
- Розміри: S = 46 укр, M = 48 укр, L = 50 укр, XL = 52 укр, XXL=54 укр.
- Є сумніви з вибором розміру? Не проблема! Оформлюйте замовлення і наш менеджер зателефонує і допоможе з вибором! Або напишіть у чаті зріст та вагу і який розмір зимової куртки зазвичай носите.
- Верхній матеріал плащівка президент на інтерлоку з водовідштовхувальним просоченням;
- Використана технологія "підвійного утеплювача", яка дозволяє зберегти тепло за будь-яких погодних умов, вона складається з утеплювача Slimtex 200 щільності та додаткової кулі Халофайбера утеплювача;
- Всі зовнішні кармани утеплені мікрофлісом, нижні закриваються на кнопку;
- Один внутрішній карман;
- Капюшон не знімається, регулюється шнуром-канатом та фіксаторами;
- Пояс стягується шнуром, що регулюється фіксатором.
- Нова пошта: Накладений платіж(наложка),Пром оплата,передплата на картку, дешева доставка з підпискою для своїх.
- Укрпошта експрес: після повної оплати на фоп.
- Рекомендуємо замовляти накладеним платіжем(наложкою) і поміряти у віділенні нової пошти, у випадку якщо розмір не підійшов відмовитись і написати нам у чаті або подзовнити і сказати який розмір треба вислати.
- Обмін/Повернення на протязі 14 днів з моменту забору посилки,зберігайте упаковку та етикетку.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nike |
| Країна виробник | Україна |
| Сезон | Зима |
| Обхват талії | 118 см |
| Обхват грудей | 122 см |
| Вид куртки | Парка |
| Тип тканини | Плащівка |
| Тип коміра | Комір-капюшон |
| Фасон рукава | Реглан |
| Застібка | Блискавка, Кнопки |
| Капюшон | Вшитий |
| Колір | Різні кольори |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Хутряна обробка | Ні |
| Тип кишень | Прорізні |
| Кількість кишень | 5 шт. |
| Матеріал підкладки | Фліс |
| Вид утеплювача | Холлофайбер |
| Довжина виробу по спинці | 88 см |
| Довжина рукава вироба | 67 см |
| Ширина виробу | 49 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Ні |
| Міжнародний розмір | L |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 199 ₴










