Топ продаж

Худі блакитне чоловіче демісезонне оригінальне стильне модне молодіжне весна осінь
1 450 ₴
- Готово до відправки
- Код: 164633692450
+380 (93) 301-68-98
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Кольори:чорне,хакі,блакитне.
- 46 укр = S, 48 укр = M, 50 укр = L, 52 укр = XL, 54 укр = XXL.
- Є сумніви з вибором розміру? Не проблема! Оформлюйте замовлення і наш менеджер зателефонує і допоможе підібрати розмір.
- Базове худі, виготовлене з якісної двунитки петлі та створене для тих, хто цінує комфорт, практичність і стиль
- Склад тканини: 80% бавовна, 15% віскоза, 5% еластан
- Рукава та низ худі мають манжети для кращого фіксування на тілі
- Доповнене кишенею-кенгуру, яка дозволяє зручно зберігати різноманітні речі під рукою
- Має надійний каптур, який надає захист від поганих погодних умов
- Каптур регулюється, за допомогою шнурка
- Ідеально підходить для щоденного використання
- Нова пошта: Накладений платіж(наложка),Пром оплата,передплата на картку, підписка для своїх.
- Рекомендуємо замовляти накладеним платіжем(наложкою) і поміряти у віділенні нової пошти, у випадку якщо розмір не підійшов відмовитись і написати нам у чаті або подзовнити і сказати який розмір треба вислати.
- Обмін/Повернення на протязі 14 днів з моменту забору посилки,зберігайте упаковку та етикетку.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intruder |
| Країна виробник | Україна |
| Вид толстовок | Худі |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 50 |
| Обхват грудей | 112 см |
| Обхват талії | 112 см |
| Колір | Блакитний |
| Тип тканини | Двонитка |
| Сезонність | Весна/осінь |
| Застібка | Без застібки |
| Капюшон | Вшитий |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Вид нанесення зображень | Вишивка |
| Довжина від горловини до низу вироба | 65 см |
| Довжина рукава вироба | 65 см |
| Ширина виробу | 50 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | L |
| Сезон | Всесезонний |
| Наявність капюшона | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 450 ₴










