Топ продаж
-49%

Куртка парка чоловіча чорна осіння довга тепла зручна весняна стильна модна демісезонна
2 349 ₴
1 199 ₴
- Готово до відправки
- Код: 158954149548
+380 (93) 301-68-98
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Сезон: Весна/Осінь;
- Верхній матеріал - плащівка з мікрофіброю з прогумованою основою, що відштовхує воду, а також відмінно зберігає тепло;
- Легка, м'яка підкладка всередині;
- Утеплювач: Силіконізований пух.
- Основна прогумована блискавка не дасть виробу промокнути зсередини та захистить від вітру;
- Еластичний манжет на рукавах;
- Капюшон не відстібається, регулюється шнуром на фіксаторах;
- 3 зовнішні кишені: 2 внизу виробу на блискавці та 1 нагрудна з прогумованою блискавкою;
- Розміри: S M L XL XXL;
- Рекомендований температурний режим +7...-15;
- S = 46 укр, M = 48 укр, L = 50 укр, XL = 52 укр, XXL=54 укр.
Є сумніви з вибором розміру? Не проблема! Оформлюйте замовлення і наш менеджер зателефонує і допоможе підібрати розмір.
- Нова пошта: Накладений платіж(наложка),Пром оплата,передплата на картку, підписка для своїх.
- Рекомендуємо замовляти накладеним платіжем(наложкою) і поміряти у віділенні нової пошти, у випадку якщо розмір не підійшов відмовитись і написати нам у чаті або подзовнити і сказати який розмір треба вислати.
- Обмін/Повернення на протязі 14 днів з моменту забору посилки,зберігайте упаковку та етикетку.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intruder |
| Країна виробник | Україна |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Обхват талії | 94 см |
| Обхват грудей | 110 см |
| Вид куртки | Парка |
| Тип тканини | Плащівка |
| Тип коміра | Комір-капюшон |
| Фасон рукава | Реглан |
| Застібка | Блискавка |
| Капюшон | Вшитий |
| Колір | Чорний |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Хутряна обробка | Ні |
| Тип кишень | Прорізні |
| Кількість кишень | 3 шт. |
| Вид утеплювача | Синтепух |
| Довжина виробу по спинці | 93 см |
| Довжина рукава вироба | 69 см |
| Ширина виробу | 48 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Ні |
| Міжнародний розмір | M |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 199 ₴











