Новинка
-31%

Чоловіча сорочка у клітинку байкова якісна легка картата зручна модна класична весна літо осінь
1 625 ₴
1 125 ₴
- В наявності
- Код: 123741200048
+380 (93) 301-68-98
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- відкладний комір
- на грудях дві кишені з клапанами на гудзиках
- планка застібається на 6 гудзиків
- манжети також застібаються гудзиками
- крій прямий
- матеріал: байка; бавовна - 60% поліестер - 40%

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intruder |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид виробу | Сорочка |
| Розміри чоловічих сорочок | 48 |
| Обхват шиї | 40 см |
| Обхват грудей | 108 см |
| Обхват талії | 108 см |
| Тип крою | Вільна |
| Тип сорочкового коміра | Класичний |
| Фасон рукава | Довгий |
| Манжет сорочки | З одним гудзиком |
| Застібка | Гудзики |
| Тип тканини | Байка |
| Стиль | Casual |
| Колір | Різні кольори |
| Візерунки і принти | Клітинка |
| Довжина від горловини до низу вироба | 71 см |
| Довжина рукава вироба | 65 см |
| Ширина виробу | 46 см |
| Ширина плечей | 46 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | M |
| Кишені | Верхній |
| Склад | бавовна — 60% поліестер — 40% |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 125 ₴










