
Кігтеточка для кота Пряма Taotaopets 04222 45*20*3,5 см
250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5415-17582
+380 (93) 301-68-98
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підлогова кігтеточка для кота Taotaopets 04222
Кожен власник знає, що навчити кішку точити кігті — неможливо.
Але що робити, якщо улюбленим місцем тварини стає дорогі меблі, новий килим або свіжі шпалери? Рішення такого питання набагато простіше, ніж ви думаєте.
Якісна зручна кігтеточка, здатна спрямувати інстинкт вихованця в безпечніше річ і водночас зберегти з ним довірчі стосунки.
Точило для кігтів Taotaopets підійде як для маленьких кошенят, так і для вже підрослого улюбленця.
Виконана з гофрованого картону, конструкція абсолютно безпечна. Вона схожа на кішці поверхня дерева, не має запаху та не травмує кігтики вихованця під час подряпини.
Завдяки компактним розмірам, підлоговому розміщенню та зручній формі, знайти місце для такого атрибута, не становитиме великих труднощів.
Для швидкого привчання тварини обробіть виріб невеликою кількістю котячої м'яти.
Кожен власник знає, що навчити кішку точити кігті — неможливо.
Але що робити, якщо улюбленим місцем тварини стає дорогі меблі, новий килим або свіжі шпалери? Рішення такого питання набагато простіше, ніж ви думаєте.
Якісна зручна кігтеточка, здатна спрямувати інстинкт вихованця в безпечніше річ і водночас зберегти з ним довірчі стосунки.
Точило для кігтів Taotaopets підійде як для маленьких кошенят, так і для вже підрослого улюбленця.
Виконана з гофрованого картону, конструкція абсолютно безпечна. Вона схожа на кішці поверхня дерева, не має запаху та не травмує кігтики вихованця під час подряпини.
Завдяки компактним розмірам, підлоговому розміщенню та зручній формі, знайти місце для такого атрибута, не становитиме великих труднощів.
Для швидкого привчання тварини обробіть виріб невеликою кількістю котячої м'яти.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Taotaopets |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Розмір породи тварин | Великі, Дрібні, Середні |
| Розміщення | Підлогове |
| Тип | Кігтеточка |
| Ширина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін(міс) | 1 |
| Матеріал | Гофрований картон |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴


