Новинка
-33%

Спортивна вітровка чоловіча червоно чорна Nike якісна модна осіння весняна літня демісезонна
1 649 ₴
1 099 ₴
- Готово до відправки
- Код: 160103810852
+380 (93) 301-68-98
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Легка вітровка з поліестеру з кладкою;
- Є дві передні кишені і одна потайна кишеня під планкою на блискавках;
- Одягається через голову;
- Класичний крій, легкі матеріали;
- Ширина капюшона регулюються еластичним шнуром із пластиковими регуляторами довжини;
- Значок вишитий;
- Склад: 100% поліестер;
- S = 46 укр, M = 48 укр, L = 50 укр, XL = 52 укр.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Nike |
| Країна виробник | Україна |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 52 |
| Обхват талії | 106 см |
| Обхват грудей | 114 см |
| Вид куртки | Вітровка |
| Тип тканини | Поліестер |
| Тип коміра | Комір-капюшон |
| Фасон рукава | З манжетом |
| Застібка | Блискавка |
| Капюшон | Вшитий |
| Колір | Червоний |
| Стиль | Casual |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Хутряна обробка | Ні |
| Тип кишень | Прорізні |
| Кількість кишень | 3 шт. |
| Матеріал підкладки | Без підкладки |
| Вид утеплювача | Без утеплювача |
| Довжина виробу по спинці | 68 см |
| Довжина рукава вироба | 78 см |
| Ширина виробу | 52 см |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Ні |
| Міжнародний розмір | XL |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 099 ₴










