Новинка
-29%

Чоловіча футболка Puma оригінал біла якісна зручна базова стильна модна однотонна повсякденна
849 ₴
599 ₴
- Готово до відправки
- Код: 976721521948
+380 (93) 301-68-98
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Класична однотонна футболка на кожен день із фірмовим лого.
- Крій: прямий;
- Рукав — короткий;
- Виріз — круглий;
- Матеріал: кулір високої якості виробництва Туреччини;
- Склад: 90% — бавовна, 10% — еластан;

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Puma |
| Країна виробник | Україна |
| Модель | Футболка |
| Розмір чоловічого одягу (UA) | 48 |
| Обхват грудей | 90 см |
| Обхват талії | 86 см |
| Колір | Білий |
| Тип тканини | Бавовна |
| Силует | Прямий |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Короткий |
| Стиль | Casual |
| Візерунки і принти | Бренд |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Застібка | Без застібки |
| Довжина від горловини до низу вироба | 69 см |
| Довжина рукава вироба | 21 см |
| Ширина виробу | 45 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | M |
| Склад | 90% — бавовна, 10% — еластан |
| Щільність тканини | 140 г/м2 |
| Вид виробу | Футболка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴







