Новинка
-61%

Чоловіча футболка оверсайз двоколірна літня якісна зручна стильна модна оригінальна фірмова
900 ₴
350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 778580242046
+380 (93) 301-68-98
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Матеріал: трикотаж високої якості.
- Розмір: оверсайз.
- Стиль носіння: повсякденний (casual).
- Горловина кругла.
- Футболка має широкий вільний крій.
- Рукав подовжений, зроблений із комбінованої тканини.
- На грудях є кишеня з клапаном на липучці. Кишеня виконує, швидше, декоративну функцію, але ніхто не забороняє використовувати його за прямим призначенням для носіння дрібних речей.
- Ззаду та на кишені є невелика рефлективна накатка Intruder.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intruder |
| Країна виробник | Україна |
| Модель | Футболка |
| Обхват грудей | 110 см |
| Обхват талії | 90 см |
| Колір | Різні кольори |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Силует | Розширений |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Фасон рукава | Довгий |
| Стиль | Молодіжний |
| Візерунки і принти | Бренд |
| Малюнки і написи | З написами |
| Застібка | Без застібки |
| Довжина від горловини до низу вироба | 68 см |
| Довжина рукава вироба | 28 см |
| Ширина виробу | 60 см |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | Oversize |
| Склад | Трикотаж |
| Щільність тканини | 140 г/м2 |
| Вид виробу | Футболка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴











